Nejlevnější nabídky (3)
Shiny S-882

Podobné produkty
Recenze
Shiny S-882
, zakoupeno v RAZO.cz
Shiny S-882
Doporučuje produkt
máme to na razítkování dokladů k dotaci - každý rok se bude měnit; písmenka se dobře vyndávají, nic se nemusí odřezávat,...
Popis produktu
Parametry produktu
Parametry produktu
Popis produktu
Sestavovací razítko Shiny S-882 DIY SET
Kvalitní sestavovací razítko řady D-I-Y Set, je dostupné v modré barvě a nabídne maximální velikost otisku 38x14 mm (3 řádky po 18 znacích / 3mm).
Klíčové vlastnosti
- Text na razítku lze sestavit dle potřeby a opakovaně měnit. Ideální řešení pro individuální razítkování. Vlastní text složíte za pomoci pinzety a textové desky.
- Sada písmenek obsahuje českou diakritiku.
- D-I-Y set obsahuje sestavovací razítko včetně sady znaků (3mm), pinzetu pro sázení znaků a černý polštářek. Set lze doplnit náhradním polštářkem s jinou tiskovou barvou.
- Kvalitativně a velikostně podobná razítka mají název Trodat Typomatic 4911 nebo Trodat 4951 a COLOP Printer 20/1 SET
Použití
Set je kompletní a nachystaný k okamžitému použití. Ideální řešení pro individuální sestavení vlastního textu, který jde opakovaně měnit.
Příslušenství
- Náhradní polštářek má označení: S1822-7
- K razítku je možné přikoupit dodatečnou samostatnou sadu znaků s výškou písma 3 mm, která má označení: S-647
- Cestovní krytka má označení: S1822-8
Rady na závěr
Nevíte si při výběru razítka rady? Kontaktujte nás a my už pro Vás vyberme nejvhodnější razítko.
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jejich 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.
Hodnocení produktu
Shiny S-882
, zakoupeno v RAZO.cz
Shiny S-882
Doporučuje produkt
máme to na razítkování dokladů k dotaci - každý rok se bude měnit; písmenka se dobře vyndávají, nic se nemusí odřezávat, výsledný "tisk" je bezva!
jako profesionální/firemní bych ho asi nepoužíval, to jsem si zadal "na míru", ale pro naše účely to naprosto stačí; pokud by z toho někdo chtěl mít firemní razítko, musí se spokojit jen s kapitálkami - ale tisk je ostrý, typy nevypadávají - taky by se dalo...

