Shiny R-524

Na razítko se vejde libovolný text, linka, rámeček i logo.    Nevíte si při výběru razítka rady? Kontaktujte nás a my už pro Vás vyberme nejvhodnější razítko. Uvedená cena...
Doporučená nabídka RAZÍTKOVÁ POHOTOVOST

Předložený návrh, výsledek odpovídá představě

• velikost
    • zpracování

Zatím je vše OK

Na razítko se vejde libovolný text, linka, rámeček i logo.

Uvedená cena včetně výroby štočku s libovolným designem, textem, grafikou... Před výrobou zasíláme návrh ke schválení.

Razítka značky Shiny nezávisle testoval Strojírenský Zkušební Ústav, s.p. - razítka byla plně funkční i po 2 000 000 otiscích.

Konečná cena, žádné další nesmyslné příplatky.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant89 Kč94 % • 608 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč94 % • 46 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v RAZÍTKOVÁ POHOTOVOST

• přesně podle představ, jsem velmi spokojená

Předložený návrh, výsledek odpovídá představě

• velikost
    • zpracování

Zatím je vše OK

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant89 Kč94 % • 608 recenzíDalší informace
    Skladem • Více variant69 Kč94 % • 46 recenzíDalší informace